Likovne kolonije

1988. Zlatar Galerija izvornih umjetnosti
1988. Zlatar Privatna kolonija Vargini bregi
1989. Zlatar Galerija izvornih umjetnosti
1990. Zlatar Galerija izvornih umjetnosti
1992. Osijek Likovna kolonija Ernestinovo
1992. Zlatar Privatna kolonija Vargini bregi
1992. Zlatar I. Sabor hrvatskih izvornih umjetnika
1993. Osijek Kiparska kolonija Ernestinovo
1993. Sljeme Privatna kolonija Darka Starešine
1993. Zlatar II. Sabor hrvatskih izvornih umjetnika
1994. Desinić Druženje u Velikom Taboru
1994. Osijek Kiparska kolonija Ernestinovo
1994. Zlatar Bistrica Zlatarbistričko proljeće 94'
1995. Stubičke Toplice Likovna kolonija "Stubaki 95"
1995. Karlobag Humanitarna kolonija za 101. brigadu HV
1995. Zabok Za opču bolnicu Zabok
1995. Stubička Slatina Za branitelje vojarne Slatina
1995. Osijek Kiparska kolonija Ernestinovo
1995. Knin Za obnovu Kninske crkve
1996. Zlatar Bistrica Zlatarbistričko proljeće 96
1996. Stubičke Toplice Privatna kolonija Ivan Čukelj
1996. Krašić Dani Krašičkog kraja 96
1996. Zabok Za bolnicu Bračak
1996. Stubičke Toplice Za osnovnu školu
1996. Zagreb Podrška za društvo Hrvatskih društava prijateljstva
1996. Rab Za izgradnju crkve u Korenici
1996. Glina Za obilježavanje obljetnice stihova "Lijepe naše"
1997. Krašić Za zbirku zahvale Alojziju Stepincu
1997. Stubičke Toplice Stubaki 97
1997. Plitvička jezera Za izgradnju crkve u Korenici
1997. Zaprešić Za obnovu Jelačičevih dvora
1998. Stubičke Toplice Kolonija Stubaki 98
1998. Marija Bistrica Kolonija Bistrički tjedan 98
1998. Zlatar Bistrica Kolonija Zlatarbistričko proljeće 98
1999. Stubičke Toplice Privatna kolonija Davorina Batinića
1999. Stubičke Toplice Kolonija Stubaki 99
2000. Stubičke Toplice Likovna kolonija Pihači
2001. Gornja Stubica Kolonija "Gupčev kraj"
2001. Stubičke Toplice Kolonija Stubaki 2001
2002. Zabok Likovna kolonija za bolnicu Bračak
2002. Stubičke Toplice Likovna kolonija Pihači
2002. Donja Voča Lijepi bregi vočanski 2002
2002. Stubičke Toplice Kolonija Stubaki 2002
2003. Donja Voća Lijepi bregi vočanjski 2003
2003. Stubičke Toplice Kolonija Stubaki 2003
2004. Zabok Zabočki bregi
2005. Gusakovec Kolonija Hudek
2005. Gornja Stubica Kolonija Lipa
2006. Zabok Kolonija Fureš
2006. Stubičke Toplice Kolonija Pihači
2006. Gornja Stubica Kolonija Lipa 2006
2006. Kumrovec kolonija Zelenjak
2007. Zabok kolonija Fureša
2007. D. Stubica kolonija Pihaci
2007. Gusakovec kolonija Hudek
2007. Kumrovec kolonija Zelenjak